21/890 Nevylévací pítko LOVI tvrdší 12+m

3021890

Nové

Nevylévací pítko, tvrdší, oranžové (12m+). Obsahuje nevylévací ventil, který umožňuje dítěti pít z hrníčku bez zvýšené námahy. Obsahuje regulátor síly sání.

Více informací

Výrobce
Lovi

Více informací

Nevylévací pítko, tvrdší, oranžové (12m+). Obsahuje nevylévací ventil, který umožňuje dítěti pít z hrníčku bez zvýšené námahy. Obsahuje regulátor síly sání.
Další krok ve výuce samostatného pití (usnadňuje přechod od pití z tréninkového hrníčku k pití z hrníčku/sklenice). 

Tvrdé oranžové pítko je určeno dětem nad 12 měsíců.

Ventil s regulací síly sání umožňuje vytékání tekutiny pouze tehdy, když dítě z hrníčku saje. Průtok tekutiny je možné regulovat vnitřním ventilem - viz obrázek. Ventil je vyroben z tenkého silikonu.

Návod k obsluze:
Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte víčko s pítkem a vyjmutým ventilem v teplé vodě šetrným mycím prostředkem, důkladně opláchněte. Před prvním použitím a poté příležitostně přelijte vařící vodou. Tvrdá voda, ovocné šťávy nebo čaj mohou pítko zabarvit nebo zanechat usazeniny, což však nemění jeho vlastnosti. Nedoporučujeme umývat pítko v myčce nádobí, protože používané mycí prostředky mohou způsobit poškození výrobku.
Upozornění! Při příliš utaženém víčku musí dítě vyvinou větší sílu sání, aby se mohlo z hrníčku napít (viz regulace síly sání). Husté tekutiny a ovocné šťávy (např. s kousky ovoce) mohou ventil ucpat. 

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! 
Před každým použitím pítko důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození vyměňte pítko za nové. Nikdy nezvětšujte otvory v pítku, můžete způsobit zničení pítka a zadušení dítěte drolícím se materiálem. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného nápoje. Nezapomeňte, že trvalé nebo dlouhodobé sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Pítko odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,
Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky,
EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky.

..