Odsávačka LOVI Prolactis obsadila I. místo a titul "SUPER PRODUKT 2013" v kategorii potřeby pro děti a rodiče měsíčníku "Mam dziecko"

Soutěže se mohly účastnit výrobky, které se objevily na trhu od srpna 2012 do července 2013. Přihlášeno bylo celkem 265 výrobků. Nominace vypracovala odborná porota, konečný výběr náležel čtenářům, kteří rozhodovali prostřednictvím SMS hlasování.

Hrníček LOVI 360 získal ocenění "Hit Mother & Baby Výrobek přátelský dítěti 2013" 
Láhev LOVI Medical+ obdržela ocenění "ZLATÉ BŘÍŠKO 2013" udělované čtenáři měsíčníku "M jako Mama"
Láhve LOVI získlaly II. místo v anketě čtenářů o nejlepší výrobek měsíčníku "Dziecko" v kategorii potřeby pro dítě
Dynamická šidítka LOVI Marine obdržela titul "SUPER PRODUKT 2012" a antekě měsíčníku "Mam Dziecko"

Dynamická šidítka LOVI Marine obsadila I. místo v kategorii "Potřeby pro děti a rodiče". V této kategorii bylo nominováno 18 výrobků. V 10. ročníku ankety SUPER PRODUKT "Mam Dziecko" hodnotili čtenáři a odborná porota. 

Hrníček LOVI 360° získal ocenění "SUPER PRODUKT 2011" v kategorii jídelní pomůcky udělované měsíčníkem „Mam Dziecko”

Odborná porota složená z rodičů malých děti při hledání unikátních výrobků testovala desítky výrobků různých značek. Nakonec jako SUPER PRODUKT roku 2011 vybrala hrníček LOVI 360°, který umožňuje dítěti pít jako ze sklenice, ale zároveň chrání obsah hrníčku před rozléváním.

Hrníček LOVI 360° je vítězem i takových soutěží jako jsou: „Cena spotřebitele 2010” a „Nejlepší pro dítě 2009”.

Láhev LOVI Medical+ obsadila I. místo v hlasování čtenářů dvou měsíčníků: "Dziecko" a "Twój maluszek"

 

Spotřebitelé ocenili láhev LOVI medical+! Tentokrát obsadila prestižní I. místo v kategorii „doplňky” ankety čtenářů měsíčníku „Dziecko” a titul "NEJLEPŠÍ VÝROBEK 2011".
 
Několik měsíců před tím ji čtenáři měsíčníku „Twój Maluszek” označili jako nejlepší láhev a trhu a nominovali titulem: "OBLÍBENÁ LÁHEV TVÉHO DÍTĚTE 2011".

Hrníček LOVI 360˚ obdržel "Cenu spotřebitele 2010" v kategorii OBJEV ROKU


"Cena spotřebitele" je největší spotřebitelská anketa v Polsku. Z jejich výsledků se rodí nejvíce ceněné a nejlépe hodnocené výrobky na trhu. 

V každoročním hlasování čtenářů měsíčníku „Dziecko” byly oceněny dva výrobky LOVI: hrníček 360° a silikonová láhev s lžičkou obdržely titul "Nejlepší pro dítě" v kategorii jídelních pomůcek

Toto je již druhé ocenění hrníčku LOVI 360°v tomto roce. Před několika měsíci byl oceněn "Cenou spotřebitele 2010".  

Láhev LOVI Aktivní sání získala titul "SUPER PRODUKT 2009" v kategorii jídelních pomůcek udělovaný měsíčníkem „Mam Dziecko”

Odborná porota složená z rodičů malých děti při hledání unikátních výrobků testovala desítky výrobků různých značek. Nakonec ocenění SUPER PRODUKT roku 2009 získala láhev LOVI, která umožňuje dítěti aktivně sát a tím zajišťovat jeho správný vývoj.

Ocenění "HIT Mamo to ja 2009" pro samosterilizující láhev LOVI

Toto je již třetí ocenění láhve LOVI. Ve dvou uplynulých letech 2008 a 2007 byla titulem "Hit Mamo to ja" oceněna láhev LOVI "Aktivní sání". V roce 2009 získala titu "Hit Mamo to ja" pro nejlepší láhev samosterilizující láhev LOVI. 


..